Оплата та доставка

Оплата.

Зв’яжіться з нами, наприклад, вказавши ім’я та телефон на нашому сайті в позиції — «Зворотний дзвінок» або надішліть нам електронною поштою spro.toe@gmail.com найменування товару, що цікавить Вас, його кількість, вказавши назву Вашої організації, контактну особу та Ваш номер телефону. Менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити Замовлення та уточнити термін та місце доставки, спосіб оплати.

Зателефонувавши за телефонами: 050 462 46 16 або 063 921 28 08, Ви зможете уточнити у менеджера всі питання, пов’язані з покупкою товару.

Способи оплати рахунку:

  • переказ/платіж за рахунком у будь-якому банку. В цьому випадку від Вас знадобиться копія Вашого паспорта або реквізити компанії — платника. Рахунок-фактура для оплати буде надіслана Вам після підтвердження Замовлення.
  • переказ зі свого рахунку на рахунок отримувача. Рахунок-фактура для оплати буде надіслана Вам після підтвердження Замовлення.

Важливо: під час оплати рахунку в полі «Призначення платежу» вкажіть номер та дату виставленого вам рахунку.

Важливо: якщо якась продукція або її частина відсутня в даний момент на складі, зв’яжеться з Вами наш менеджер і погодить терміни поставки або її заміни на аналогічну продукцію.

Доставка.

Якщо Ви знаходитесь в Києві:

Варіанти доставки продукції:

  • доставка на вказану Вами адресу нашим транспортом. Менеджер — логістик погоджує з Вами дату, час, ім’я отримувача, спосіб оплати та оформлення документів;
  • доставка зручним для Вас Перевізником на вказану Вами адресу. Оплата за доставку здійснюється Вами під час отримання вантажу.

Доставка в межах Києва безкоштовна. Доставка у регіони, згідно з тарифами транспортної компанії.

Ми готові розглянути інші зручні для Вас варіанти доставки. Для узгодження Вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером за телефонами, 050 462 46 16 або 063 921 28 08.